întâia oră de gimnastică a Raniei
și totodată a lui Egon.
sub îndrumarea profesorilor Olivian Guga si Octavia Jucu.
#înnot
Smart Fit • antrenor Levente Reventz (Pepe)
din 18 septembrie 2017
Egon * Anais * Fabi
Cupa Mirada
Cupa Mirada, Tenis Profi Arad • 16-18 septembrie 2017
concurs FRT categoria 1
fete, 10 ani simplu, grupa B | BADINA ANAIS ANOUK
1/8
BYE
sferturi de finală
Badina Anais Anouk – Mareș Oana Ștefania
3-6; 1-6
*
Clasament final
I. Popa Giulia (CSM Oradea)
II. Haiduc Ana Maria (CS Sport 4 Fun Timișoara)
III. Costandache Ioana Maia (CSM Reșița)
IV. Mares Oana Ștefania (UTA Arad)
Cupa Dragos
Cupa Dragos • TC Aryana Timisoara • 9 – 11 septembrie 2017
concurs FRT categoria 1
fete, 10 ani simplu, grupa B | BADINA ANAIS ANOUK
LOCUL 7
Chirut Cristina – Badina Anais Anouk
6-0; 6-0
Dudas Ana Daciana – BAdina Anais Anouk
6-1; 6-2
Badina Anais Anouk – Negrea Elena
4-6; 6-4; 3-6
*
Clasament final
I. BOJIN ALEXIA IOANA (TC. ARYANA)
II. CHIRUT CRISTINA (TC VAIDEAN BRASOV)
III. MIRICĂ REBEKA (Tennis Club DAV & SIN)
IV. DUDAS ANA DACIANA (CS Dyadora Timișoara)
V. NEGREA ELENA (Amefa Arad)
VI. TAMAS ROXANA (CS Dyadora Timișoara)
VII. BADINA ANAIS ANOUK (CSM Timișoara)
prima zi de scoală
Cupa San Marco, editia a II-a
Cupa San Marco, editia a II-a • 2-3 septembrie 2017
concurs FRT categoria 1
fete, 10 ani simplu | BADINA ANAIS ANOUK
1/8
Badina Anais Anouk – Buzner Iustina
6-1; 6-1
sferturi de finală
Bojin Alexia – Badina Anais Anouk
6-1; 6-2
*
Clasament final
I. Henegaru Mara (CS Sănătatea Oradea)
II. Bojin Alexia Ioana (AS Tenis Club Aryanna)
III. Ristei Renate (TC Siderurgica Hunedoara)
IV. Pușcău Maria (Asociația TC Sun)
Cupa Benvenuti
Cupa Benvenuti • CS Sanatatea Oradea, 26-27 august 2017
concurs FRT categoria 1
fete, 10 ani simplu | BADINA ANAIS ANOUK
Sferturi de finala
Roman Ariana – Badina Anais Anouk
6-1; 6-0
*
Clasament final
I. Sagmar Ilinca (CS MArc Tenis)
II. Popa Giulia (CSM Oradea)
III. Labib Naema (AS Tenis Club Junior)
IV. Roman Ariana (CS Metalul Salonta)